stellaartois

Najprv malá formalita

Obsah tejto web stránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.

REŠTAURÁCIA ALBRECHT, Bratislava


REŠTAURÁCIA ALBRECHT, Bratislava
REŠTAURÁCIA ALBRECHT, Bratislava

Do tejto reštaurácie naozaj veľmi odporúčame urobiť si rezerváciu. Nielen preto, že sa to všade v zahraničí tak robí, ale vo vlastnom záujme. Ak sem prídete na „blind“ napríklad počas obeda, môže sa vám stať, že miesto nenájdete. Chodí sa sem na výborné jedlo a kulinárske umenie šéfkuchára a majiteľa v jednej osobe Jaroslava Žídeka, ale výbornej kuchyni rovnako dobre sekunduje aj úctivá a pozorná obsluha. No a v Bratislave treba spomenúť aj ďalšie plus – dá sa tu bez problémov zaparkovať.

Jedálny lístok je zážitkovým čítaním, okrem neho si môžete vybrať z aktuálnej sezónnej ponuky, ktorá je napísaná na dvoch tabuliach. Keď sa neviete rozhodnúť, čo z výberu naozajstných lahôdok by ste si dali, šarmantná obsluha vám rada popíše jedlá, popýta sa na vaše preferencie a poradí.

Veľmi sa nám tiež páči, že Jardo Žídek na webe vymenúva a propaguje svojich dodávateľov a pri niektorých nájdete aj poznámku, že niektoré suroviny si, keď je sezóna, môžete objednať aj domov. A variť z rovnako kvalitných ako známy šéfkuchár. Okrem umenia majiteľa tu možno vyskúšať aj ako sa špičkovo varí vo svete. Pravidelne sem chodia variť šéfkuchári ocenení michelinovskou hviezdou.